Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları 2023

sosyal medya yönetimi fiyatları 2023

Sosyal Medya Yönetimi: Fiyatı Belirleyen Unsurlar

Sosyal medya yönetimi fiyatları ile ilgili yapılan aramalarda en çok merak edilen konulardan biri yine fiyat konusu oldu. Bu yazımda sabit bir rakam vermeyeceğim ancak fiyatı etkileyen belli başlı unsurlara değineceğim. Yazının sonunda konuyla ilgili genel bir fikriniz oluşacak. Bu unsurlardan başlıcalarını ele alalım;

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

Öncelikle sosyal medyanızda paylaşılacak içeriklerin yüksek kaliteli gerçek görüntüler mi yoksa stok içerikler mi olacağı. İkinci olarak içerikleri hazırlayan, yani edit ve animasyonları yapan kişinin yetkinliği. İçerikleri tasarlayacak kişinin dijital pazarlama tecrübesi olup olmaması. Sonuç olarak etkili içerikler ve düzenli paylaşımlar ile markanıza kurumsal bir görünüm kazandırabilir bu sayede müşterilerinize güven oluşturabilirsiniz. Böyle bir hizmet arayışındaysanız bilgi ve fiyat teklifi almak için sosyal medya yönetimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Toplum olarak her konuda bir ürün veya hizmetin maddi manevi faydasından önce maliyetini merak ederiz. Oysa en az fiyat kadar önemli olan fayda unsurunu göz ardı ederiz. Hatta bazen fiyat unsuru o kadar öne çıkar ki, daha az fayda göreceğimizi bile bile ucuz olandan yana tercihimizi kullanırız.

Bu bakış açısına sahip olan marka ve işletmeler kendilerini bir miktar yol kat etmiş sanabilirler. Oysa orta ve uzun vadelerde emeklerinin karşılığını tam olarak alamadıklarını göreceklerdir. Tabii ki bu pahalı her zaman iyidir anlamına gelmez. Burada önemli olan; sizin markanıza uygun içerikleri üretebilecek, etkili bir görünüm oluşturabilecek ve bu hizmeti istikrarlı bir şekilde makul fiyatlarda sunabilecek sosyal medya yöneticileri veya ajansları ile çalışmanızdır.

Görüştüğüm birçok bireysel marka ve işletme ilk başlarda bu hizmeti gereksiz bir maliyet kalemi olarak gördüklerini söylüyorlar. Tam aksine bu hizmetin onlara katacağı etkilerin farkında olan işletmelerle de karşılaşıyorum. Hatta kapasitesinin ve ihtiyacının üzerinde bütçelerde servisler sunan ajanslardan yüksek ücretli hizmetler alan işletmelerle de çok sık karşılaşıyorum.

Oysa bireysel marka ve işletmeler sosyal medya için son trendleri takip etmek veya edit programlarını öğrenmek yerine asıl işi bu olan birilerinden makul bütçeler karşılığında bu hizmeti satın alsalar, kazançları çok daha büyük olacaktır. Bu sayede gereksiz yere harcadıkları efor ve zamanı asıl uzmanlık alanlarında kullanarak, marka ve işletmelerine çok daha fazla değer katabilecekler.

Sosyal Medya Yönetiminin Faydaları

Son yıllarda sosyal medya sayesinde birçok yerel hatta bireysel işletme kapasitesini büyüttü, hatta kimi yeni girişimciler çok küçük bütçelerle kurdukları işlerini büyüterek yüksek cirolar elde etmeyi başardılar. Tabi ki başarılı olanlar kadar kısa sürede vazgeçenler de oldu bu süreçte. Başarılı olan yeni girişimcileri dinlediğimizde, öncelikle yaptıkları işe karşı inançlı olduklarını ve en başından itibaren istikrarlı ve düzenli bir şekilde kaliteli içerikler paylaştıklarını duyarız.

Sonuç olarak dışarıdan profesyonel hizmet almak, daha kaliteli ve anlamlı içerikler paylaşarak markanızın dijitalde daha profesyonel görünmesini sağlayacaktır. Burada verebileceğim tavsiye, işletmeniz için etkili içerik üretecek ve sizi yönlendirecek kişiyi seçerken öncelikle bu işi sürümden kazanma mantığıyla çok işletmeye düşük bütçeli hizmetler sunan biriyle değil de, hikayenizi dinleyerek sektörle ilgili doğru analiz yapabilecek, farkındalık yaratabilecek biriyle çalışma fırsatı bulmanızdır.

Aynı sektörde 100 tane rakip firmayla çalışan bir sosyal medya uzmanından verim almayı beklemek sizce de biraz ütopik bir düşünce değil mi ? Bu konuda ücretsiz bilgi ve fiyat teklifi almak için servisler sayfası üzerinden diğer dijital pazarlama hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

cemakdenizcom@gmail.com

HAKKIMDA

Cem Akdeniz olarak, markanızın dijitalde görünür olması ve gelirlerinizi arttırmanız için gerekli tüm hizmetleri butik bir dijital ajans statüsünde ve şeffaf bir fiyat politikasıyla sunuyorum.

Markanız dijitalde görünür olsun istiyorsanız !

small_c_popup.png

Markanızı yansıtan, sizi sektörünüzde öne çıkaracak Premium bir website İçin sizi arayalım

Rakiplerinize Fark Atın

small_c_popup.png

Kaliteden ödün vermeden, en uygun seçenekleri sunmak İçin sizi arayalım

Bütçenize Uygun Seçenekler

Beni Instagram' da takip ediyor musun ?

Do you follow me on Instagram ?