Hakkımızda

Cem Akdeniz Kimdir ? | Web Tasarım & Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Çözüm Ortağınız

Dijital Pazarlama ile tanışması 2019 yılına dayanan Cem Akdeniz, Sakarya Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi Bölümü mezunudur. Özel sektörde 10 yıla yakın yöneticilik tecrübesinden sonra 2019 yılında KOBİ ve bireysel markalara dijital pazarlama süreçlerinde etkili bir hizmet sunabilmek için kendi dijital pazarlama şirketini kurmuştur. Uzmanlık alanı olan web tasarımın yanında Google ADS ve Google SEO gibi alanlarda yurt içi ve yurt dışı eğitimler neticesinde uzmanlaşarak 360 derece dijital pazarlama hizmetleri sunmayı hedeflemiştir. Ayrıca kurumsal sosyal medya hesapları için strateji ve içerik desteği hizmeti sunmaktadır.

Bizi Tercih Eden Markalar

5/5
0

PAGE #1 RANKINGS

on Google for our clients

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Merak edebileceğinizi düşündüğümüz soruları ve cevaplarını sizler için şeffaf bir şekilde derledik.

Cem Akdeniz Sakarya Üniversitesi İİBF fakültesi mezunu olup, 10 yıla yakın özel sektör yöneticilik tecrübesinden sonra 2019 yılından itibaren bilgi ve tecrübelerini aktarabileceği Dijital PAZARLAMA şirketini kuran bir Web Tasarımcı ve Dijital PAZARLAMA uzmanıdır.

Ticari her marka ve işletmenin dijital ortamda görünür olmasını sağlayan, potansiyel müşterileriyle etkileşime geçmesini ve bunun sonucunda gelir elde etmesini sağlayan her şey dijital pazarlama sürecidir.

Sunduğumuz hizmetler tamamen dijital ürün ve hizmetler olduğu için, zaman ve mekan bağımsız olarak Türkiye'nin her yerine çevrimiçi olarak hizmet sunmaktayız. Yüz yüze görüşmek isteyen müşterilerimiz için randevulu bir şekilde gelip bizi ziyaret edebilecekleri sabit ofisimiz İstanbul/Büyükçekmece' de bulunmaktadır.

Şeffaf bir fiyat politikası ile alacağınız hizmetin niteliğine göre fiyatlandırma yapıyoruz. Her sektörde olan merdiven altı diye tabir edilen gurubu dahil etmezsek, alacağınız hizmetin kalitesiyle kıyaslandığında uygun sayılabilecek bir fiyat aralığı sunuyoruz. Güncel fiyatlarımız için iletişime geçebilirsiniz.

İster bireysel bir marka, ister KOBİ veya büyük ölçekli bir işletme olun, dijitalde ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri tek bir yerden almanızı sağlıyoruz.

HİZMET SÜRECİMİZ

Hizmet Süreci Aşamaları

Müşterilerimizle ilk günden itibaren hedef odaklı bir dijital pazarlama süreci yönetiyoruz. Karşılığı olmayan vaatler yerine etkili hizmetler sunmak için çalışıyoruz.

Planlama

Markanızı sizden dinliyor, geçmiş başarı ve gelecek planlarınızdan yola çıkarak hangi platformlarda en etkili sonuçları alabileceğimizi belirliyoruz.

Analiz

Platforma bağlı olarak website veya sosyal medya analizlerinizi yaparak iyi olduğunuz noktaları ve eksikleri belirliyoruz.

İçerik

Yine platforma bağlı olarak, yaptığımız analizler neticesinde en etkili içerikleri oluşturuyoruz.

Aksiyon

Oluşturulan içerikleri yayına alıyor ve gözlem yapmaya devam ediyoruz. Etkileşime göre yeni içeriklere yön veriyoruz.

Raporlama

Hafta ve ay bazında gelişmeleri takip ediyor, en çok etkileşim aldığımız yolda üzerine katarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Markanızı Dijitalde Büyütelim

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Profesyonel Tasarım & Etkili İçerik

Profesyonel görünümlü ve rekabetçi tasarımlar oluşturuyor, markanızı dijitalde üst sıralara taşıyacak etkili içerikler üretiyoruz.

Sektör Bilgisi & Uzmanlık

En güncel dijital pazarlama trendlerini kaynağından öğreniyor ve globalde etkili olan yazılım teknolojilerini kullanıyoruz.

Detaylı Analiz & Raporlama

Sektör, rakip ve detaylı anahtar kelime analizlerinizi yaptıktan sonra aksiyon alıyor, haftalık ve aylık raporlarla gelişmeleri görmenizi sağlıyoruz.

200+ Tamamlanmış Proje

Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak oluşturulmuş 200+ üzerinde tamamlanmış proje ve bakım hizmeti.

Danışmanlık ve fiyat bilgisi için

small_c_popup.png

Faturalı & Taksit İmkanı

Web'e Özel Teklif Al !

Beni Instagram' da takip ediyor musun ?

Do you follow me on Instagram ?