Google SEO Uzmanı

Google SEO Uzmanı Nedir ?

SEO, Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşan, bir web sitesinin Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda görünmesi için gerekli olan ayarlar bütünüdür. Bunu yapabilecek bilgi ve donanıma sahip kişiler ise SEO Uzmanı olarak adlandırılmaktadır. Google seo uzmanı, dünyada dijital ticarete yön veren Google ve kurallarını öncelik alarak çalışmalarını buna göre yapan kişilerdir.

Google seo uzmanı, sitenizi ve rakiplerinizi analiz eder. Arama hacmi yüksek anahtar kelimeleri tespit ederek zorluk derecelerine göre bir strateji belirler. Bu strateji doğrultusunda sitenizin üst sıralarda görünmesi için gerekli içerikleri üretir ve gerekli güncellemeleri yapar. Seo uzmanlığı sayesinde sitenizi organik aramalarda üst sıralara taşıyarak gelirlerinizi arttırmanızı sağlayabilir.

Google SEO Uzmanı Sorumlulukları

Why businesses a lot of company choose us?

Bram van CEO Seraking

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit, ac et lacinia donec morbi

Bram van CEO Vanguard

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit, ac et lacinia donec morbi

Bram van CEO seno sirt

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit, ac et lacinia donec morbi

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Merak edebileceğinizi düşündüğümüz soruları ve cevaplarını sizler için şeffaf bir şekilde derledik.

Google SEO

Cem Akdeniz Sakarya Üniversitesi İİBF fakültesi mezunu olup, 10 yıla yakın özel sektör yöneticilik tecrübesinden sonra 2019 yılından itibaren bilgi ve tecrübelerini aktarabileceği Dijital PAZARLAMA şirketini kuran bir Web Tasarımcı ve Dijital PAZARLAMA uzmanıdır.

Ticari her marka ve işletmenin dijital ortamda görünür olmasını sağlayan, potansiyel müşterileriyle etkileşime geçmesini ve bunun sonucunda gelir elde etmesini sağlayan her şey dijital pazarlama sürecidir.

Sunduğumuz hizmetler tamamen dijital ürün ve hizmetler olduğu için, zaman ve mekan bağımsız olarak Türkiye'nin her yerine çevrimiçi olarak hizmet sunmaktayız. Yüz yüze görüşmek isteyen müşterilerimiz için randevulu bir şekilde gelip bizi ziyaret edebilecekleri sabit ofisimiz İstanbul/Büyükçekmece' de bulunmaktadır.

Şeffaf bir fiyat politikası ile alacağınız hizmetin niteliğine göre fiyatlandırma yapıyoruz. Her sektörde olan merdiven altı diye tabir edilen gurubu dahil etmezsek, alacağınız hizmetin kalitesiyle kıyaslandığında uygun sayılabilecek bir fiyat aralığı sunuyoruz. Güncel fiyatlarımız için iletişime geçebilirsiniz.

İster bireysel bir marka, ister KOBİ veya büyük ölçekli bir işletme olun, dijitalde ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri tek bir yerden almanızı sağlıyoruz.

small_c_popup.png

Faturalı & Taksit İmkanı

Web'e Özel Teklif Al !

Beni Instagram' da takip ediyor musun ?

Do you follow me on Instagram ?